Przesłanie Aniołów nr:226


anioły

Uprość swoje życie

” Dźwiganie swojego jarzma wymaga dokonania wyboru, w jakim kierunku chcesz zmierzać. Napięcie wynika z prób ruszenia w kilku różnych kierunkach jednocześnie. Jest to często rezultat obaw o opinię innych ludzi albo lęku przed porzuceniem, zaś u podstaw tego niepokoju leży prawdziwa przyczyna: strach, że opuścił cię  Bóg.

Ukochany, niebiańskie istoty nigdy cię nie opuszczą. Nie mogłybyśmy, bo jesteś na zawsze nieodłączną częścią boskiego umysłu, stanowiącego jedność z duchem, który napełnia siłą życiową wszystkie ożywione istoty. Boską wolą jest, żebyś się radował, a jest to bardzo proste, ponieważ radość jest twoją prawdziwą naturą. Nie musisz nauczyć się jej odczuwania.

Dzisiaj powiedz „tak” szczęściu oraz „nie” opartym na lęku wyborom, które zakłócają twój rozkład zajęć przesadnym zapracowaniem. Otwórz się na prostotę.

Przed podjęciem każdej decyzji pomedytuj i pomódl się przez chwilę w milczeniu. Zgadzaj się jedynie na te zajęcia, które możesz przyjąć całym sercem. Natchniemy cię siłą i odwagą, żebyś nie zgadzał się na to, by inni rozporządzali twoim czasem. Uproszczenie życia jest całkowicie bezpieczne.”

Doreen Virtue -” Przesłania Aniołów każdego dnia inne”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s