Przesłanie AniołówChakra

Zwracaj uwagę na swoje pomysły, ponieważ są one wskazówkami od Boga wysyłanymi jako odpowiedź na Twoje modlitwy

Materializuj obfitość

„Ponieważ prosiłeś nas anioły, o pomoc w zwiększeniu dopływu pieniędzy, zajmiemy się materializowaniem obfitości. Już wykonałeś pierwszy ważny krok we właściwym kierunku, nawiązując kontakt z Duchem. Kolejnym krokiem będzie nasza pomoc w dostosowaniu niektórych „ustawień” w twoich myślach, przekonaniach, odczuciach fizycznych i emocjonalnych dotyczących pieniędzy. Uczynimy to we współpracy z tobą. Aby rozpocząć ten proces, proszę połóż się wygodnie i powiedz:

Boże, archanioły i anioły stróże, dziękuję wam za oczyszczenie mnie z wszelkich obaw, jakie mogą mnie trapić co do przyjmowania strumienia obfitości dostępnego dla każdego. Dziękuję za oczyszczenie mojej świadomości z wszelkiej dawnej złości i uraz. Dziękuję za pomoc w rozluźnieniu moich mięśni. Jestem teraz spokojny i otwarty na przyjmowanie. Jestem wdzięczny i spokojny.

Ciesz się wspierającymi energiami, które odczuwasz. Wszelkie drżenie, którego doświadczasz w ciele fizycznym, to pozytywne oznaki rozluźnienia i uzdrowienia.Przesłania Aniołów każdego dnia inne – Doreen Virtue

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s